Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
людям я никогда не угрожал, зачем пиздеть
хотя да, балаболы всегда пиздят)))
кстати бобыли и люди это разные понятия
 
Аяяй нехай буде так ))) скажу там щоб не казали таких речей, але всерівно перевірю кажуть правду чи ні))))
 
та шо там балаболка делать будет мне вообще фиолетово
я своими делами занят
 
Последнее редактирование:
Та ти собі невідволікайся в кожного свої дела ти собі роби те що ти робиш Благодарю
 
выживает сильнейший но побеждает неваляшка
так шо я тут всегда и везде
 
Все правильно молодчага може колись згадають про тебе через пару років))) що був такий герой флуда
 
хоть на старт а может и нет
так шо короткий путь вот тут есть
 
Bancher420_support
Вже так намагалися потрібно вас побачити Благодарю всіх за увагу і за труд молодці
 
еще раз тегни так точно выиграешь
мгагаг ну а шо так бывает
 
Я тегнув щоб прискорити всім процес при чому тут отаке нехай вже пише пора аже
 
Интересно тут конечно дела, идут, очень даже интересно и увлекательно. Но вот как
 
Таке потрібно робити висновки і розуміти речі про які тут писав і так. буває щож поробиш
 
Бывает много,а результат и так уже предначертан один. Такое дело, все очень просто
 
Цікаво як це може бути результат предначерчен це шо договоре як чи шо тут вже мені цікаво
 
Просто в большинстве исходов, результат заранее был запланирован. Тут даже эффект бабочки не поможет
 
Ну добре якщо так вітаю тоді щ досягненням свої запланованих результатів
 
Да, это отлично когда все так, как раз и должно было быть изначально. Все просто.
 
Як воно було так і є я тримаю нейтралітет в мене інші плани в цьому житті
 
Планы это хорошо, но кроме планов чаще идеи, так что тут надо быть точным.
 
Я вже зрозумів все про надійність і довіру тому краще бути так як є
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху