Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Модна дальше робити пару слов щоб все було саме так пишемо флудити все так
 
точно все так и есть
 
Та да тут і там шум і гам модна ще пару раз такі буде все як має бути ура
 
ну а шо робыть то тут
 
Ну, тогда уж все же тут ещё раз вкину смску, так что почему бы и нет
 
тут и там шумим по плотному
 
Та я вот снова вам тут смс вкидываю и пошел уже удачи ага вот да
 
лазерное шоу вот тут вот
 
Ще одне кинути як буде так воно все тоді буде чотко якщо саме так воно
 
Знову написати пару слів таксі буде щож поробиш все-таки час іде
 
ну да а где же эта сапортша мать ее за ногу
 
Походу вже небуде це вже не просто так я думаю або гроші немає або або
 
сила или слабость вот тут вот
 
Або марафон ще продовжується то ж таке воно буває все але модна просто сказати за флуд не платимо і все
 
Та походу приїхали небуде скоро вообще флуділок я вже аналізую це все так і є воно
 
Ну що ж поробим тоді і цей період пройде щось нове буде, але відчуваю буде скоро одна велика сеть типу Даркнет
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху