Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Ну да, по факту очень многословно и информативно вышло, что уж тут ещё сказать то
 
можно я тебе наберу через пять минут в скайпе
 
Все буває так що олне слово звучить многословніше тисячі фраз і слів це так
 
ну что там как там дела парни
 
Ого ну добре якщо так цікаво тількі чому саме так схема чи шо то сталося?
 
Та и добавить то нечего мне тут, так шо давайте на чистом позитиве всегда
 
Це точно стількі смс можна набивати щоб все було так як має бути головне не зупинятися
 
Тишина это так же круто, так что покой и спокойствие это очень важные штуки так то
 
Все прекрасно тишина дозволяє мислити і творити коли ніхто не заважає це так круто
 
Ну, все очень даже спокойно выходит тут, так что проблем вообще и быть нигде тут не может
 
Продовжувти все так як було летимо тут і там шум і гам пробувати все робити чотко
 
Та все вообще так то четко, так что надо активчик всегда тут проявлять
 
Таксі робимо сьогодні знову непогано набили смс це чудово щеб навчитися більше грошей заробляти
 
Та мне и добавить то нечего вообще, ну а вообще тут все просто прям
 
Вже можна трошки розслабитися я чотко сьогодні по працював набили трохи смс і пару грошей
 
Та все будет четко так то, но скоро я вас все же покину, такое вот уж дело
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху