Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Ну значит я тогда пока что пойду, надо бы взять перерыв для себя какой нибудь
 
Ще потрібно незабувати якщо можливо саме так і зробити фільм іде я пишу
 
Давай як так і буде схема проста не має ніякої схеми просто бац бац і все всі щасливі всі сміються
 
здорово как ты как здоровье бро
 
Carvoeiro
Все добре здоров'я нормально благодарю невистачає трошечки миру в країні і все булоб афігенно, ти як?
 
Chesnuy тоже самое по сути так шо да ждем мир но это интересно
 
Це точно все саме так і робимо потрібно вже щось би поміняти неможна зліпити плани
 
Продовжувти все так щоб було все чотко і не можна було так робити як має бути
 
тоже верно ак шо тулим мэн
 
Це факт потрібно ще і ще робити тут шум і гам продовжувати не без того як має бути і тоді все буде чудово
 
Це точно пробувати зробити так щоб можна було продовжувати розумію як саме так і було
 
Ну вот, как раз вы и нашли друг друга для себя, так шо будет у кого в будущем между собой пофлудить.
Ура ура
 
всё ти не хочеш гнати мене
 
Это все конечно очень интересно, но я ещё немного тут посижу и снова пойду, все же дел у меня хватает.
 
флудим проти коронавірусу
 
А это все так то не имеет значения, а по ощущениям вообще везде как то шрифт поменялся
 
Та это хорошо, когда есть желание продолжать какое либо дело, это так то неплохо
 
дякую вам велике що написали тут це
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху