Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Всім привіт можна тепер робити все чоико щоб було на ура прикольно все так
 
shtrul
Народ відпочиває доброго ранку то там то сям і буде все чотко скоро повернуться ура
 
Все має бути чотко потрібно писати поки можна писати щоб робота кіпила повним ходом ура
 
Доброго ранку шановні як ваші справи тут і там хто чим займається розповідайте як воно буде
 
Набираємо обороти і все буде чотко тут і там шум і гам потрібно ще і ще робити нам
 
Всім доброго ранку як ви тут народ все банчите нормально все так у вас тут ура
Сообщения автоматически объединены,

Всім доброго ранку як ви тут народ все банчите нормально все так у вас тут ура
 
Всім доброго ранку шо тут у вас все добре модна і на пробу стати як тілткі підпишуть мир ура так в робимо
 
Це точно поки що всі на місці ніхто нікуди не спішив і не знав що і як воно буває тут і там шум і гам
 
Chesnuy Я розумію, но щось зовсім не той рух, що був коли я почав, потроху з Вами флудити.
 
Продовжуємо робити актив щоб було все чоико і дальше було все прикольно це ж так
 
shtrul
Це періоди тут там коли є мощ то флуд кіпить трохи вигоряння наступає циклічно все
 
Chesnuy на жаль, но всі вигорають в будь-якій справі, яку роблять дуже часто і на протязі довгого часу.
 
shtrul
Це точно тому потрібно займатися тим, що приносить задоволення тоді швидкість вигорання зменьшуєтьсяв рази, так як постійно іде підживлення дофаміну
 
Вот це ти максимально в точку🎯 але ж зараз, займатись моїми улюбленими справами не маю змоги😔
 
ну да мчим как надо це життя воно бентежне
 
Сто відсотків життя бентежне можна продовжувати тут і там робити дальше потрібно розширювати володіння
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху