Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Та да, все тут очень даже нормально, и проблем с этим у нас нет, да и все вот тут
 
та да бро ты абсолютно прав
 
Может и прав, наверное так и есть, но бывают ошибки всякие в наших выводах
 
Та не знаю я, бро, даже не могу представить себе все это дело от слова совсем
 
да есть такое дело бро ну а шо ж еще поделать то тут
 
Та не знаю, бро, не знаю вообще.
Чет кска на фасике не очень пошла
 
Тут как обычно все тихо, но апнуть тему банча надо как по мне, шоп же нормальный
 
Проснувся і не сплю тому все саме так буває без того всякого наприклад якщо є
 
Ну ромальео можна тут і там спати щоб тримати актив ну а шо чому ні якщо можна ура
 
Ще одна темка де можна Апнути щоб отримати пару бонусів отак ми і живемо всі
 
тут и там шум и гам мы делаем
 
Це точно всім привіт і гарного дня починати потрібно трудитися потихому
 
мчим далее и это факт
 
Це без питань набирати обороти щоб все було гарно і нормально всім фарту кругом
 
флуд летит дальше и это круто а шо робыть то
 
соло на баяне какое то, так шо мчим вперед
ну и общение ведем ага
 
То ж так і робимо пишимо флудимоинроші мутимр і не тількі потрібно ще і ще писати
 
так и есть на самом деле
 
Робити актів і матимемо успіх кругом де тілткі можна то як так можна ми можемо все
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху