Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
вдруг я щось неправильно зрозумів
 
Та может так и было, а может и не было, я ж это не могу сам знать.
 
да взагалі нічого страшного не буде
 
Та ничего страшного не будет, но что то же когда то да и будет наверное то
 
if i had to choose between the two sides i wouldn’t choose either of those
 
Та можно выбрать и то и другое, но лучше ничего не выбирать в этом мире вообще
 
Це так буває що все чотко потрібно продовжувати робити актів щоб було все прикольно
 
Та активчик это всегда хорошо, почти в любом случае так то.
Ну, вы же шарите
 
Це точно потрібно старатися до останнього і тоді буде саме та воно, щоб це було точно
 
Та так и есть, нужно чисто ровно идти с кайфом, ну без проблем прям двигаться то есть
 
Це точно потрібно дочекатися миру і все буде цікаво дуже дальше як має бути
 
флудим дальше почему бы и нет так такая вот тяга пошла тут мэн
 
Це точно уже пішла тяга щоб нормально так було потрібно набирати оберти
 
вообще без б
валим
 
Гатимо по повній щоб все було чотко і по красоте тоді буде все пучком
 
вся жизнь на гатилове так шо так
 
Ну а шо ж поробиш зараз такий період життя цей цикл уже має скоро закінчитися я так вважаю
 
так тоже бывает поэтому тулим
 
Та всякое происходит вообще, но что тут еще так то сказать, ну вот такое дело же
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху