Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Це буде але не скоро коли воно буде тоді і буде щоб знати яксвоно все буває і чому все саме так відбулося
 
мент ментяра красножопый
так я скажу и явно же не ошибусь вот тут
 
Все іде своїм чередом все буде прекрасно і навіть диявола непоможе коли прийде пора розплати мггаа
 
папа в деле
все козлы в колонии поселении
и ничего их не спасет
 
Колись я знав одного тако Русліка, за мітлою не слідив писав хамив, кричав всім піпець я огурец))) дий таке) і пофіг шо він жив в Чорноморську ))
 
безумно интересно (нет) читать шизо бред одного из мультиков небезызвестного бобыля, паразита всея рц
 
От тому все іде по плану)) я обожнюю свою роботу це якраз те що я вмію найкраще)))
 
А итог был уже , опер видел заходил в сеть что скажеие были призы тут уже?
 
Тут видали всім хто був бро всім чотирьом дали по 150 рябчиків ех запіздав ти друже
 
Ох і цікава робота це просто мрія ти про це дізнаєшся раніше ніж ти думаєш)))
 
Поздравляю вас всех с этим , норм движ так и продолжайте все ок всем побед!
 
4lexsandro
Благодарю бро ти давай там тоже залітай з двох ног бо тут трошки часом нуднувато
 
меня тоже нудыть иногда от паразитов старых
поговаривают шо они еще и импотенты, ну оно и понятно, соля до добра не доводят
 
Благодарю взаємно щоб всі твої були для тебе щасливим бонусом який все-таки буде але то все буде скоріше
 
бобыль не спит все копейки свои несчастные считает
боже яке бобыльське
 
Круто тут на форумі я насолоджуюся кожною хвилиною перебування тут так буває
 
Дэмн, а в Харькове не так спокойно то, меня еще и разбудили, так что апну пока тут
 
В жизни так бывает, но все это нужно принять, либо бороться. Но результат предначертан
 
флуд идет и душа поет а как иначе так тоже бывает и это круто ага
 
Ну все бро, как раз сюда и вкину смс напоследок, и пойду спать дальше. А то покоя нет.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху