Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Так рулетка і затихло і немає ніяких записів щоб можна було, щось виграти , сумно
 
Всім привіт, я приєднуюся, до вас тут можливо мені пощастить виграти , якусь копійку
 

Вложения

  • Screenshot_2025-11-16-09-15-47-538_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2025-11-16-09-15-47-538_org.telegram.messenger.jpg
    480.3 KB · Просмотры: 20
  • Screenshot_2025-11-16-09-15-35-184_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2025-11-16-09-15-35-184_org.telegram.messenger.jpg
    507.6 KB · Просмотры: 29
Доброго ранку шановні колеги як ваші справи народ що нового у вас тут народ топимо дальше
 
Soska продовжуємо писати активно щоб все було в нас чітко і правильно , радий що ти повернулася
 
Як тут у вас все спокійно потршку топимо дальше робимо актив тут і там
 
Тишина і порядок шось таке рішення було прийнято що маємо активно робити актив
 
Спробувати бути далеко ніж близько так буває воно все в житті не без того
 
Приносити мені радість я стараюся щосили тут писати. але чомусь така тиша нерозумію
 
Soska продовжуємо писати активно щоб все було в нас чітко і правильно , радий що ти повернулася
Так я з вами, але щось має бути відчуваю я, коли напалена чи нейронами збудженна
 
Доброго ранку шановні колеги як ваші справи народ що нового у вас є так звані
 
Просто топимо дальше робимо актив тут і там де нас було чотко 🤙 ну все
 
Всім привітики продовжую тут з вами писати багато багато активу дамо ми разом це точно факт
 
Що тут у вас бач пишете потрошку це добре якщо все так воно відбувається в результаті цього
 
Доброго ранку шановні колеги як ваші справи народ що нового у вас є можливість отримати хороший настрій
 
Все буде чотко чекаємо на кращі часи якщо то ж буде так і має бути тут воно все так
 
Всім привітики , мороз сьогоднішній мене здивував, але я купила собі вже зимові черевички
 
Бачу тут і без мене вистачає активу спробувати багато різних речей зимова курточка наприклад вже є
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху