trip-report по амфетаміну від RC Cartel

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
J

John_Galt

Гость
Здоровенькі були, шановні сєктанти до вашої уваги мій репорт по Амфетаміну від RC Cartel
Відразу хочу подякувати, сапортам магазину за проведення рулеток, ви даєте людям щось, а взамін нічого не отримуєте, це круто!
Магазин —
Загальна інфа:
Тестер: Я 21/186/70
Толлер: Думаю 0(2місяці не юзав)
КроссТоллер: Алкоголь в великій кількості добу назад
Фоточка фєну
BDE1E38E-5894-4175-9C5F-4BD8473FA07A от John Galt опубликован 10/3/19 в 20:03
Речовина: Амфетамін
Запах: Спиртовий
Консистенція: Вологий, кристально білий порошок з малими камінчиками
Дозування: 100мг+100мг
Спосіб застосування: Інтраназально
і так… Предісторія
Магазин провів рулетку я виграв, тут все ясно. Дав данні хелперу магазину, і буквально за 2 години НП каже що відправлення прямує до мене, супер оперативно за це безперечний +. НП сказала що посилка буде в понеділок, тож я в Неділю льотаю по справах нінащо не розраховою, і тут БАЦ ваше відправлення знаходиться у віділенні. Справи відразу розсосались побіг на відділення забрав посилку. Вдома розпаковую… розпакував і ніфіга не бачу, на пів удару серця очконув що ненаход в посилці)) но не тут то било, стафф знайдено. За стелс теж жирний +. До цього моменту все було ЛЕВЛвишка, але понюхавши стафф навіть натяку на амфетаміновий запах небуло, тупо СПІРТЯКА, конститенція теж не айс, вологий до зіплока липне, ну то такое…Це нас огорчає але не зупиняє. Стафф в карман пішов до кєнта тестити.)
Сам репорт
0:00 Накреслив 3 трека по +-100мг
тик
B39CC22F-96C6-40B2-9D7C-E2D3C8B68E23 от John Galt опубликован 10/3/19 в 20:03
ВЖЖЖЖУХ заюзали, зайшло як в суху землю, слизисту практично не обпекло, аж здивувалися якого фіга так на ізі зайшло))
0:05 вийшли в падік не перекур, не встиг кліпнути як сіга вже скурена, значить щось починається…)Ліфти, та іх вопше не було, в 1 момент в горлі мєлькнула гіркота і на цьому все.
00:10 вийшли знову на перекур, починає нагребати, діалог летить тепер відразу по 2сігі скурили, щоб навєрніка). В квартирі врубали музончик, і починає розривати єйфорія, аххх зашибісь. Всидіти на 1місці важкувато та і справ ще куча. Вирішуємо закріпити ефект ще порцією по 100 і роз’їзджатись. Юзаєм, ех… як же він солодко заходить)
00:30 Бро підкидує мене до дому, в машині музичка на повну, газ в підлогу і летимо, в цей момент коли їхали єйфорія і стім були на свому максимумі(єбашило шо диких), ще спостеріг нову для мене фігню, включилось тунельне бачення, сама дорога чотка замічаю кожну деталь а перефирійний зір відключився, все що було на обочині як в тумані.
01:00 зайшовши до дому стім взагалі пропав, єйфорія була приємна і легка. Сильно пробило на поговорити, позайобувавши людей по тел. хвилин30 вирішив прошвирнутись по ТЦ за подарунком братові.
01:40 Вилітаю з дому наушники в вухах, треки з Домінатору розганяють не фігово. Замітив що за цей час скурено вже сигарет10). В автобусі жостко вкрала переписка в інсті, просто пів години дикого заліпалова.
2:20Я взагалі не любітель ТЦ і їхньої двіжухи, але під фєном мій марафон по магазинам приносив задоволення, все було цікаво а головне в кайф. На цьому моменті фєн давав єйфорію, легку і дуже приємну.
4:00 Дорога додому, ефект на спад ще залишився легкий шлейф ейфорії майже не помітний.
4:30 Прийшовши додому ефект взагалі спав, захотілось поїсти(для мене це дивно)зазвичай під фєном взагалі не їм, а на відходах насилу пхаю в себе. Відходу як такого взагалі немає.
Висновок
Амфетамін лайтовий, ефект здебільшого ейфорії і на короткий термін. Робота самого магазина на висоті, але сам продукт не доведений до кондиції, вологий, запах не амфу а спирту.
Ейфорія/Cтім 80/20
Робота магазину 9/10
Cтелс 9/10
Сама речовина 5/10
Вихід 10/10 (його немає, це магія)
дякую за увагу
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху