Тріп-Репорт по 3 видам альфа від Salinedrugs

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
A

admin

Гость
Всім привіт)
Вступ
На цей момент здоровий організм без жодних признаків пост ефектів регулярного вживання солі був абсолютно точно готовий протестувати будь-що та будь-в-якій кількості, без лишніх думок про шкідливість та пост-ефекти ,але все за іронією життя змінилось — про це в хроніці наступного репортажу по солі вже від іншого продавця)
Для тестування було виділенно 3 вида Альфи різних кольорів,з суттєвими відмінностями по впливу на свідомість з двох різних сторін, а саме — Стимуляція та Ейфорію ,за зняття з місця кладу та відправку яких хотів б виразити вдячність сектанту Koss
(Проба була надана на сусідньому форумі ,як і перша публікація ,але все ж вирішив зробити повторну публікацію і на цьому форумі )
…На описання відмінностей та варіації впливу кожного виду на організм та мозок , буде докладений максимальний пріорітет )
Інформація про Тестера та Речовину:
Тестер:Р0МАН, 22 р , 110 кг.
Речовина : альфа в всіх 3 прибувших на тест варіаціях в вигляді дрібних кристалів, сумарною вагою в 0,75.
(Фото в вкладеннях)
Толерантність: Низька
Клад : Оцінений дропом як –Надійний)
Посилання на тему продавця:
https://Бмврц.bz/t5599/
Тестування
Вийшовши з місця роботи одразу в максимально швидкому темпі вирушив в сторону компанії Нова пошта ,де успішно випала можливість отримати своє відправлення в якому і сконцентрувались всі описані сьогодні різновидності солі ,а саме:
1Х — «Кристали білого кольору»
Білі прозорі кристали, переважно в вигляді масивних кристаликів,орієнтовною вагою 30-40 мг,один з яких одразу після розпакування вирішую опробувати способом куріння через трубку разом з табаком.
Тепер з підготовчих деталей залишились лише формальності ,а саме вибір місця для куріння,з можливістю зайняття сидячої позиції . На превеликий жаль конкретно така можливість саме в цю хвилину переливалась в справжню проблему зважаючи на погоду та місцезнаходження всередині парку .
Пошук відповідного місця закінчився успішно- Найбільш доречним місцем виявилась дитяча площадка з накриттям ,створеного для ігор дітей, і можливо для куріння солі хлопцем з 2 метровим зростом ,з переваг звісно ,повна відсутнісь людей.
Кристал перетворився на відходи ,натомість надавши можливість організму вдихнути дим,в якому прихована вся сила солі)
Приход з перших секунд почав показувати себе з повністю стимуляторної сторони ,з приблизним співвідношенням – Ейфорія / Стимуляція – 20/80
Не отримуючи можливість вдосталь насолодитись стартом ефектів під назвою –Прихід ,в зв’язку з майже відсутньою ейфорією та неблагоприємною погодою.
Провівши деякий час в спробах опанувати вивільнишсь швидкість та бажання куражу всередині організму вирішую знайти приємну компанію для спільного вживання та безтурботного проведження часу де-небудь в центрі міста ,за кружкою хорошого темного пива ,зрідка перериваючись на куріння солі ))
Компанія в вигляді мого старого друга,так сказати з минулого життя ,вирушаю в сторону трамвайної колії , швидкою ,неймовірно легкою ходою ,в деякі моменти зявляється відчуття що при застосуванні зайвої сили відірвешся від землі )
Під час першого вживання солі ,після перерви на сон або декілька днів зявляється надлишок енергії ,після опанування якого зявляється відчуття неймовірної навіть в деякому сенсі богемної самовпевненості ,яка зникає з проявами параної та втоми )
Наразі на цій позитивній хвилі,яку можна охарактеризувати ,як самовпевненість з потужною стимуляцією ,попадаю в громадський транспорт ,де був вимушений стримувати всю зконцентровану енергію ,яка зникла по проходженню 40 хвилин від моменту куріння залишивши за собою седативний хвіст з релаксу та потужного бажання догнатись ,що я і зробив одразу після зустрічі з другом ))
1Х — «Світло Голуба або Кольору Аквамарина»
Емоції ,бурлили всередині мене неймовірним виром , завдяки зустрічі з другом ,емпатичні розмови та природне або не зовсім бажання змінити стан свідомості ,з очікуваннями з моєї сторони – На ейфоричний довгий прихід з більш ейфоричною дією.
Друга з ставкою на стимуляцію ,і все – Все завдяки відсутньому досвіду )
Знаходимо відносно надійне місце біля бару в якому запланували провести час ,а саме в підїзді ,який знаходиться по сусідству від мого.
Настав це момент –
З перших секунд після видихання суміші сигаретного та соляного диму ,відчутне щось близьке до блаженства розчиненого в хмарі ейфорії та естетичного задоволення ,прокидається бажання рухатись жити,розмовляти ,але і присутнє розуміння що при такому виборі ,совість буде мучити усвідомлення втраченого приходу ,хоча кому я брешу ,яка совість під сілью )
На вулицю ми вирушили одразу з першими відчутними проявами стимуляції , друг одразу включив режим припадання на вуха розтягнутими розмовами ,але які в порівнянні від амфетаміну виражаються більш інтелектуальним змістом ,але це лише поки в організму є сили ,надалі розмови перетворюються в провали в свої думки ,і чим дальше в марафон тим гірше (
Надалі час ми проводили в компанії здалеку знайомих мені людей , які були цікаві мені як особистості та співрозмовники )
Ефект на відміну від попереднього виду виділився в більшому співвідношенні ейфорії до стимуляції ,але з меншим періодом дії ,близьким до 40 хвилин
Подальший пошук пригод та прогулянок привів до чергового розгону одразу після розуміння втртати попередніх ефектів )
1Х- « Космічно-Фіолетовий колір »
Пройшло близько 12 годин ,насиченого проведження часа в ритмі вічної прогулянки з різними людьми , і коли організм останніх з списку був виснаженний гордо напрямився в сторону дому ,для продовження вживання вже в домашній обстановці.
До цієї частини репорту приєднається вірний супутник солі параноя та завдяки чистій випадковості інтронозальний спосіб вживання.
Дійшовши до моменту повного закінчення 2 попередніх зіплоків ,вирішую пересипати залишок пакету з фіолетовиим видом на папірчик ,заради більшої зручності при засипанні в трубку.
Але завдяки параної вирішую не включати світло ,щоб не приваблювати лишні погляди з вулиці ,через закриті штори ,що поробиш солеві шифри )
І ось чого і варто було очікувати більша частина опинилась в радіусі декількох см від папіру для засипання, і майже на повному автоматі відправляю в ніс в приблизному дозуванні в 100 -130 мг.
Не забуваючи про бажання покурити засипаю залишок в трубку ,і перетворюю на дим.
Рівномірно з приходом від куріння включилась дія від нозального способу ,що частково змусило мене присісти на стільчик ,і нічого вже не відділяло від повного релаксу …Є тільки я і приход .
…Звінок в телефон,від компанії під назвою Чілінтано,створений авторозсилкою для постійних клієнтів ,щоб доречно описати мої переживання в цей момент можна використати метафори: Ненависть та Лють.
Так і вдосталь не насолодившись приходом ,автоматично подумав про чергове куріння,уважно перевіривши вміст паперу в якому і знаходилась раніше речовина, розчарувавшись в житті вирушив покорювати онлайн режим шутера на приставці,відчуваючи гордість та впевненість в своїх навиках та рівні 6 престижу)
Описати мій стан,як збудженний в цей момент це не сказати нічого,безсмістовні переміщення з геймпадом по кімнаті в пошуках незрозуміло чого були незамінною складовою мого відпочинку або попайки в цей момент)
На моє диво таке досить потужне дозування ,надало потужного рівномірного ейфостімового ефекту до самого ранку ,і повністю забрало від безвихідності бажання догнатись ,частково завдяки не спадаючій дії,порівняти ефект можна радше з мефедроном і амфетаміном,ніж з сілью ,звісно якщо не зважати на психічний і фізичний стан організму)
Висновки
По справжньому достойний та якісний продукт серед своїх не «елітних» конкурентів,виділяється чітковираженним ефектом взалежності від виду ,які по своєму особливі та цікаві)
Звісно виразити вдячність за надану пробу селлеру , та неймовірну вдячність дропу та побажати всім читачам успіху та відповідального ставлення до вживання )
Дякую за увагу)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху