Тріп-репорт на марки DON від PsychoMan (5мг)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
D

danette06

Гость
Тріп-репорт на марки DON від PsychoMan (5мг)
Речовина: DON (2,5-DIMETHOXY-4-NITROAMPHETAMINE)
Дозування: пів марки (4-6мг) кожному.
Толлер: низький у мене і друга.
Тестери: я і мій друг, двоє приблизно 175+ см і 75+кг.
Продавець — .
ФОТО
Стелс
Стелс у . просто прекрасний, нічого не прощупати та не знайти, декілька рівнів захисту, одразу видно що селлер піклується про своїх клієнтів та кур) Упаковано все надійно.
Тріп
00:00 Сидимо дома у друга, думаєш чим зайнятись, сонячний прекрасний день. Вирішуєм закинути марочку, ділим одну марку на дві половинки та кладемо під язик. Доволі гірко та терпко, щоб не мучити себе вирішуєм ковтнути)
00:20 Відправляємся за піццою для брата друга, він хворіє і ми вирішили його підтримати))
01:00 Починаються перші ефекти, легка стимуляція і легенькі шлейфи від людей які проходять мимо, стало дещо темніше)) На піцу чекали ми дуже довго, дочекались і відправляємся додому.
1:20 Зробили чай та починаєм їсти, брат друга починає ржати з нас і передаючи цукор до чаю каже: “*Моє ім’я*, може тобі поцукрити чайок))”, ми падаємо зі сміху))) Смак не сильно змінився, але після 2 кусочка піци стало трішки погано, тошнить))
2:00 Вирішуєм піти на природу, спочатку думали вибратись до лісу. Але подумали, що там може стати трішки лячно і ми вирішили піти до поля.І ось, ми на полі, бачимо покинутий дім який дає прекрасну тінь, лягаєм під його опіку на травичку. Контрастність неначе викрутили на максимум, навколо все пливе, особливо коли дивишся на горизонт, на наших лицях посмішки, щелепу трішки зжимає, майже непомітно. Лягаємо на землю, коли закриваєш очі ти сам перетворюєшся в частину цієї землі, відчуваєш певний зв’язок. Мій друг також любить музику та володіє інструментом, включаю класику і ми потрапляєм в світ нот та акцентів, ноти неначе отримали декілька шарів які поступово з’єднуються та утворюють прекрасну симфонію і все це один інструмент!
3:00 Продовжуєм слухати класику, візуали стали ще сильніші, дивимся на хмаринки, а вони у нас обох рухаються та пливуть в один бік) Інколи на хмаринках бачу лиця відомих класиків)) Друг дістав свою гітару та почав співати, ночи прекрасно тануть в мозку.
05:00 Вирішуєм піти в магазин, місто стало просто дивовижним, в мене «панорамний» зір, кольори набули нових “форм”, машини для мене перетворились в невідомі механізми з майбутнього)) Стіни квартир перетворюються в текстуру та дихають, все дихає, гілочки, котики, навіть я)
05:30 Заходимо в магазин за водою, ця атмосфера людей починає давити на нас, виходим як умога швидше з магазину і відправляємся на наше місце)
07:00 Повертаємся додому, брат спить як вбитий, знову їмо та дивимось на стіни)
08:30 Друг попросив ще по половинці марки, а я й не відмовив, була вже 22:00, вирішуєм погуляти нічкою))
10:00 Прекрасне нічне місто, нема людей, з нами тільки стовпи з ліхтариками) Місто неймовірно красиве, дія марки підсилилась, але тепер мало що пливе і дихає, все заворожує своєю красою, друг каже що йому важко йти, все пливе, вирішуєм присісти на лавку і відпочити)
12:00 (2 ночі) вирішуєм відправитись додому, нас знову зустрічає брат, сідаємо на кухні та починаєм говорити на різні теми: філософія, політика, життя, розмова йде як по маслу, говорити приємно, хоча й трохи складно))
15:00 3 години ми розмовляли на різні теми, я назвав це «кухонною філософією» було дуже весело та цікаво, друг просто паявся на стіни)) Вирішуєм піти спати, але заснути не так й легко, як тільки відкриваєш очі кімната наповнюється різними кольорами та фігурами.
15:30 Десь тут я зміг заснути, зранку дуже сильно спотів, через те що мало спав дещо боліли кістки, та відчував себе не дуже добре, але після їди та маленького відпочинку все стало на свої місця.
Всю подорож відчував «духовний» зв’язок з другом, нам було добре та весело)
Висновок: Прекрасна речовина та якісні марки, рекомендую спробувати кожному.. (оператор) хороший співрозмовник, відповість на кожне ваше питання, часто онлайн, володіє знаннями з хімії та може проконсультувати, дякую за хороший товар)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху