Трип репорт на гашиш от Dota2 Shish-Shop

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
264
Реакции
183
  • Вещество: Гашиш 0.5
  • Выдан: Dota2 Shish-Shop https://rcclub.com/threads/dota-o-s...y-o-2g-500grn-o-otpravki-30g-3000grn-o.71521/
  • Клад: оценка качества-магнит териториально приятное место , надёжность клада-чайкам будет сложно найти(вероятность случайной находки минимальная), герметичность упаковки-изо зип(по ГОСТу 🙃)
  • Фотографии:
    IMG_20240229_165921_258.jpg
  • Тестер: 20, 170, 65, м
  • Юзав на попусках сутки фена
  • Основной текст: 20:00 гаш сам по собі твердий ламаю плюху ложу на сігу набирається дим струйкой ,як набрався напас витягую на смак дуже жорсткий але смачний так як не спав цілу ніч, накурює моментально зразу зняло всі дехі так сказати ,а це ще не випустив дим.Прокашлявшись перетворюсь на кочівника з луком -_-
  • 20:30 Накриває волнами приємно здивований якістю ,дуже довго не думаючи друга плюха вже димить,другий напас вже не дуже сильно дере горло так як я прокурений тіп навіть не кашляю,але накриває з головою.
  • 21:00 Курю сігу приємно спілкуємося з другом думаю як вже іти додому з гаража,щось перекусити пробило на хавчік добре тай вже сам по собі відчуваю,що просто потрібно спати
  • 21:30 Накурений прихожу додому опустошаю холодильник диикиий жор😜Коли закінчилась трапеза іду в кімнату і просто відключаюся навіть без відоса на ютубі
  • Вывод оценка по 10-бальной шкале
  • -вещество 10/10 так як обожнюю гаш
    -качество 7/10 на мою думку пересушений
    -стимуляция ?/10 це трава
    -эйфория ?/10 топовий накур
    -сила основных эффектов 10/10 накурює так як треба криє волнами мені сподобалося буду ще купувати
    -побочные ээффект-відсутні
    -общая оценка 8/10
    Окремо скажу ціни в даному магазині дуже радують ,хороший клад тільки приємні емоції

  • ,пробував ще шш за два г 550 та сама ціна що з рук брати якість теж топова
  • На цьому дякую всім гарних тріпів
Сообщения автоматически объединены,

a408c2766d3098576e55476515843574.jpg
 
Последнее редактирование:
Bro бомбезний репорт так тримати ;) like
 
Назад
Сверху