Тріп-репорт метамфетамін-рацемат від DrivenBrains.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
К

Кумар

Гость
Всім привіт!
Замовив відправкою. Все пройшло без «сучка и задорики». Посилка замаскована на рівні.
Магазин —
Тестер — м 35, зріст 175, вага 57.
Толлер — стимулятори останній раз 1 міс тому, каннабіс майже щоденно. Опіати 1 раз на 3 дні. Досвід вживання 15 років.
Речовина — метамфетамін-рацемат, великі камінці, легко дробляться, чистого білосніжного відтінку.
Спосіб вживання — інтраназально 120 мг.
00:00 Зайшло нормально, без особливого дискомфорту, пекло не довго і не дуже сильно. Ліфти помірні.
00:10 Сигарета з задоволенням. Відчуття зібраності, початок ненав’язливої ейфорії.
00:40 Повне розкриття речовини. Читати новини цікаво, спілкуватися легко і ненав’язливо. Відчуття ефекту тільки ментально, ніякого тремору, ніякого скрежету зубами.
01:30 Дистанційна робота йде на ура. Легко і змістовно будуються речення. В голові купа ідей та думок. Нічого не відволікає. Зібраність не вимушена, приємна. Ейфорія легенька але відчувається.
03:00 Рівень АТ дещо підвищений (150/90), пульс прискорений (115 на хв). Беру таб від тиску та тахікардії. Через годину серцебиття знизилося до 90, АТ 130/90. Самопочуття задовільне. Стимуляція триває, але «хороша» стимуляція без параної і запайки.
07:00 Беру опіат, так як без нього важко переживаю відкат від стимуляторів. Але скажу так, що даний мет попускає легко і не так важко як інші.
Далі без таймінгу. Заснути вдалося тільки наступного дня пізно в ночі. Хочу відмітити властивість цього мету — хоч і не спав 1,5 доби але даний стан не викликав суттєвого дискомфорту. Скажу так — це перший такий мет у якого постефекти не викликали у мене вираженого хворобливого стану. Це величезний плюс.
Висновок.
Мет сподобався. Один з кращих які мене довелося скоштувати. Особлива відмінність — легкий, поступовий відкат. Як для мене це один з вирішальних критеріїв якості мета. І звичайно сам ефект теж сподобався.
Речовина — 9.
Стелс — 10.
Оператор — 10.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху