Репортаж на амфетамін сульфат від магазину Rc Cartel

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
W

Weed_Fox

Гость
Посилання на гілку продавця -./
Тестер
18 років, 176 ріст, 69 кілограм
Толерантність — середня
Кростолер — дари Джа щоденно
Насоса… Так не те, записавшись на пробу, влетів як батя в тему. Дані для відправки хелперу в лс і режим ждуна включено.
* Речовина — Амфетамін сульфат. Білий порошок з слабко вираженим запахом хімії та невеликою кількістю камінчиків, які з певними зусиллями перетираються пластиковою картою. Не вологий, я б навіть сказав сухий.
Класичний тест з водою пройдено на відмінно. Невелика кількість речовини кидається в воду кімнатної температури, якщо розчиняється без осаду, вітаю — у вас якісний амфетамін.
Сиплю дорогу на . мг та перебиваю все до однорідного стану.
Купюра,шморг і все в носі.
0.00
Доволі сильно пече, одразу закурюю сіжку.
0.05
Сіга докурена, ніс вже не пече.
На фоні грає група Лемондейс — Нюхаю, якраз в тему.
0.10
По горлі ідуть гіркі ліфти, вода допомагає з ними впоратись.
0.30
Вже відчуваю перші ефекти, підвищене серцебиття , легкий сушняк і ейфорія. Виникає бажання прогулятись по парку. Навушники в вуха і вйо.
0.45
До ейфорії додалась хороша і приємна стимуляція. Від цього амфу не рве голову коли ти не можеш всидіти на місці .
Він просто стимулює і дає стимул чимось зайнятись.
Прогулянка по парку приносить задоволення і душевний спокій. Так і тягне підспівувати кожній пісні, яка грає з навушників. Цікаво як я виглядав зі сторони.
1.45
Ейфорія відступає залишаючи стимуляцію. Зустрів друга, і ми зарядили носові шахти новими болідами, мені +- 70 мг, другу біля сотки .
Розмова йде жваво і з інтересом.
Прекрасний чіл. За кілька годин ми встигли обговорити все, починаючи від літніх фестивалів на які їдемо, закінчуючи теорією безкінечної множинності паралельних реальностей.
5.00
Стимуляція досі відчувається, а отже ми пляшем далі. Добили залишки проби на трьох, з другом який приєднався щойно. Шляхом не хитрих маніпуляцій, а саме відкриття порожніх пачок сигарет, ми дійшли висновку — час піздувати в нічник. Цей шлях довжиною в кілька сотень метрів заслуговує цілої теле екранізації, в кульмінацією якої було б повернення назад на квартиру, адже ніхто з нас не взяв з собою грошей.
8.00
Нерівний бій з світанком було виграно нашою дружньою компанією і ми нарешті вирішили розійтись.
На ранок була присутня легка головна біль, та ледь помітна апатія.
Підсумки
Стелс 3/5, як на мене трохи паліво
Амф- стимуляція 5/5
Ейфорія 3/5
Співвідношення ейфорії до стимуляції десь 40/60
Загальне враження 4/5
Хороший робочий амфетамін, рекомендую всім і кожному. Дякую за пробу.
Це мій перший репорт на ресурсі, буду вдячний за конструктивну критику і поради, буду намагатись використати їх в наступних репортажах. Прошу вибачити за відсутність фото.Дякую за увагу, всім мир-кєфір, З вами був Fox
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху