Ganjah.сс | Новини

Просто хочется чтобы люди не обожглись, в случае чего.
Брал у магазина, и клады и отправки.
Был вроде раз ненаход, но переложили.
Сам пользовался данным сервисом, удобное местоположение кладов
 
До речі

ВІдправки НП і таксі частково відновимо завтра. Єдине - через НР все може затримуватись.

Доступні сорта - Runtz і OGKZ
 
С наступающим новым годом и Рождеством вас)! Удачи вам в следующем году)!
 
Нагадую, що є оптові позиції, від 50 гр. Ближча відправка - 2 січня.
Сообщения автоматически объединены,

В боті @ganjahccbot є Ірпінь. Різні райони.
Сообщения автоматически объединены,

В боті @ganjahccbot є Ірпінь. Різні райони.
 
Последнее редактирование:
Посилання на правила є на першій сторінці бота. А також вони є в чаті, окремою гілкою.
Сообщения автоматически объединены,

ВІдповідно до правил магазина, рішення про перезаклад розглядається від 8 покупок.
У тебе всього дві покупки і одразу друга - ненаход.
Однак я пішов назустріч і видав ПЗ. І знову було заявлено про ненаход. Тут вже я нічого вдіяти не можу і не хочу.
Всі решта адреси на цій локації знялись без проблем.
Сообщения автоматически объединены,


як бачиш, пішов назустріч
Сообщения автоматически объединены,


Немає 100% варіанта підйома, якщо ми говоримо про готові адреси, які лежать хоч якийсь час на вулиці. Їх можуть підмести, чайконути, також банально можна не знайти, якщо це прикоп.

Варіант, максимально близький до 100% - замовити собі гарячий клад або доставку НП.
Ну сам факт кидка он есть. Поэтому причины и следствия уже не важны.
Сообщения автоматически объединены,

Брал у магазина, и клады и отправки.
Был вроде раз ненаход, но переложили.
Сам пользовался данным сервисом, удобное местоположение кладов
Так я ж описал свою ситуацию которая была и не более. Никто не запрещает брать, но я больше никогда и ничего. Сегодня готовый клад, завтра опты.
 
Последнее редактирование:
Ну сам факт кидка он есть. Поэтому причины и следствия уже не важны.
Сообщения автоматически объединены,


Так я ж описал свою ситуацию которая была и не более. Никто не запрещает брать, но я больше никогда и ничего. Сегодня готовый клад, завтра опты.
Факт кидка на 350 грн, серйозно?
Якщо людина не може знайти в простому тексті посилання на правила, як взагалі вона зможе знайти клад на складній місцевості?
Сообщения автоматически объединены,

AK-47 поки що доступний гарячими від 10 гр. Невдовзі зʼявиться і в боті

photo_2023-12-31_17-55-12.jpg

Сообщения автоматически объединены,

У Львові шукаю роздрібного курʼєра
 
Последнее редактирование:
Факт кидка на 350 грн, серйозно?
Якщо людина не може знайти в простому тексті посилання на правила, як взагалі вона зможе знайти клад на складній місцевості?
Сообщения автоматически объединены,

AK-47 поки що доступний гарячими від 10 гр. Невдовзі зʼявиться і в боті

Посмотреть вложение 86399
Сообщения автоматически объединены,

У Львові шукаю роздрібного курʼєра
Вакансія курʼєра у Львові актуальна. 120-250 грн за одну адресу. Пишіть оператору ganjah.cc
 
Потрібен
  • курʼєр у Львові (120-250 грн/клад)
  • відправщик на таксі в Києві (250-500 грн/відправка)
  • курʼєр в Києві на райони, що ще не представлені в боті
Пишіть ganjah.cc
 
Факт кидка на 350 грн, серйозно?
Та хоть на 50грн. Факт остается фактом, плюс почитав чат ненаходы стабильные в магазине и байт на 8 покупок. Но если с первого ненаход о каких 8 покупках может идти речь?
 
Та хоть на 50грн. Факт остается фактом, плюс почитав чат ненаходы стабильные в магазине и байт на 8 покупок. Но если с первого ненаход о каких 8 покупках может идти речь?
На Русанівці 22 адреси продано і з них 2 (два) ненаходи. Обидва у тебе. Це значить що? Що хтось тут чаєчка.
Сообщения автоматически объединены,

І так, щоб не бути голослівним, ось приклади покупок в цьому районі:

photo_2024-01-07_19-43-41.jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (2).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (3).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (4).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (5).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (6).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42 (7).jpg
photo_2024-01-07_19-43-42.jpg
 
Последнее редактирование:
GrowTechnology какая красота у вас на фотке) просто загляденье, киф темы)
Сообщения автоматически объединены,

Sepultura_North вот я почему-то верю этому человек а не тому что пишет выше про ненаходы))) тут надо знать ещё кого слушать на форуме про сервис магазинов)))
Сообщения автоматически объединены,

Lion_Ascendant ты хочешь сказать магазин год уже работает и все кидает и кидает))) не смеши тут бы уже толпа писала шо он швыр) а ненаходы они бывают даже у проверенных перепроверенных , я лично два раза покупаю если нет, то на третий уже прощаюсь с магазином , ты вроде один ненаход только получил. Попробуй еще раз для точности))))
 
Последнее редактирование:
На Русанівці 22 адреси продано і з них 2 (два) ненаходи. Обидва у тебе. Це значить що? Що хтось тут чаєчка.
Сообщения автоматически объединены,

І так, щоб не бути голослівним, ось приклади покупок в цьому районі:

Посмотреть вложение 86559Посмотреть вложение 86560Посмотреть вложение 86561Посмотреть вложение 86562Посмотреть вложение 86563Посмотреть вложение 86564Посмотреть вложение 86565Посмотреть вложение 86566
Я тебе таких скринов настругать могу пачку. Получается ты меня обул на бабки а в итоге я чаечка, интересно. Ну ясно все с тобой кто ты что и что. Наглядный пример на заметку всем, когда вас опрокинет этот магаз, что он за гной будет из себя выдавливать на вас безосновательный.
Сообщения автоматически объединены,

GrowTechnology какая красота у вас на фотке) просто загляденье, киф темы)
Сообщения автоматически объединены,

Sepultura_North вот я почему-то верю этому человек а не тому что пишет выше про ненаходы))) тут надо знать ещё кого слушать на форуме про сервис магазинов)))
Сообщения автоматически объединены,

Lion_Ascendant ты хочешь сказать магазин год уже работает и все кидает и кидает))) не смеши тут бы уже толпа писала шо он швыр) а ненаходы они бывают даже у проверенных перепроверенных , я лично два раза покупаю если нет, то на третий уже прощаюсь с магазином , ты вроде один ненаход только получил. Попробуй еще раз для точности))))
Ну смысла нету месить глину. Для себя я уже сделал выводы + отзывы плохие в чате чистятся моментально практически, очевидно что не всё так чисто и гладко, как он рассказывает тут в ветке.
 
Последнее редактирование:
+ отзывы плохие в чате чистятся моментально
для всх, хто підписаний на мій чат, це настільки очевидна брехня, що можеш далі не продовжувати.
Сообщения автоматически объединены,

І ще раз, для загального розуміння.
За ненаход фінансово відповідає курʼєр, не оператор.
Оператору завжди простіше видати перезаклад, ніж відмовляти і пояснювати, чому він ПЗ в даному випадку зробити не може.
Але є випадки, коли про перезаклад не може бути й мови.
 
Последнее редактирование:
для всх, хто підписаний на мій чат, це настільки очевидна брехня, що можеш далі не продовжувати.
Сообщения автоматически объединены,

І ще раз, для загального розуміння.
За ненаход фінансово відповідає курʼєр, не оператор.
Оператору завжди простіше видати перезаклад, ніж відмовляти і пояснювати, чому він ПЗ в даному випадку зробити не може.
Але є випадки, коли про перезаклад не може бути й мови.

очевидна брехня
Конкуренты наверное хэйтят)
 
Кілька годин лежав бот. Вже все полагодили. В кого застряг платіж, напишіть оператору номер заявки.
 
чи можна отримати пробу в Ірпені?
Хочу тут брати ,але спочатку затестити🍏🥃Доповню тріпом🐻
 
Потрібен курʼєр у Львові
Сообщения автоматически объединены,

чи можна отримати пробу в Ірпені?
Хочу тут брати ,але спочатку затестити🍏🥃Доповню тріпом🐻
Ірпінь, схоже, закривається. Єдиний курʼєр звідти переїжджає.
 
Назад
Сверху