Trip-report Амфетаміну від AmfHouse

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
J

John_Galt

Гость
Здоровенькі були, шановні сєктанти до вашої уваги мій репорт по Амфетаміну від AmfHouse
Магазин —
Загальна інфа:
Тестер: Я 21/186/70
Толлер: Низький
КроссТоллер: Немає
Речовина: Амфетамін(сульфат)original
Запах: Типічний для амфу
Консистенція: абсолютно сухий, рожевий з великою кількістю камінців
Дозування: 70мг
Спосіб застосування: Інтраназально
пару слів до…
Отримавши місце кладу думаю огоооо, прикоп в лісі і чорна ізолєнта, ше той квест має бути)) Викликаю колегу по археологічних розкопкам і виходимо за нашим кладом). Місце вибрав кура ідеальне, лісок, навколо все проглядається,малолюдне(короче паліва практично немає).Йдемо по карті, геолокація стоїть точно, тому відразу знайшли, по 1 фотці знайшли приблизне місце загальні орієнтири сходяться, по 2 фотці знайшли точне місце, ну і власне сам клад))) Кура просто топ, клад стояв би там вічність.
На нічку юзати не хотілось, тому відсипав колезі і попиздив додому.
AmfHouse. Амфетамін original от John Galt опубликован 13/3/19 в 00:02
Вставши наступного ранку, прийшла смска від колеги
хД от John Galt опубликован 13/3/19 в 09:26
Говорить тошнило і голова крутилась.
Мене звичайно це насторожило но не зупинило)
Потрібнити цей амф було тяжкувато, камінчики були тверді шо піздец, шей 1 в око поцілив, з горем пополам все було зроблено, і готове до застосування.
AmfHouse. Амфетамін original от John Galt опубликован 13/3/19 в 09:08
ну шо погналі
00:00 Трек накреслений, гривник скручений, єба ранок обіцяє бути прекрасним)
Вжух, трохи приофігів, обпікає неподєцкі, я звичайно не мазохіст, але ця приємна біль…)
Впав амф за пару хвилин, гіркуватий но терпимо, заюз цукерки забрав це неприємне відчуття.
00:10 Вилетів з дому, сігаретка в зубах, наушники в вухах. Перші ефекти не заставили себе довго чекати, серце почало інтенсивно калатати, настрій піднімається, приплив енергії і бадьорості, короче все по стандарту.
00:30 Оххх, цей фєн, їхати на автобусі була погана ідея, стім нереально накрив, зрозумів що потрібно кудись енергію подіти, а то розірве) тяжко втриматись на місці, щоб не палитись вийшов з буса завчасно, попиздив пішкаріком (єба, я не йшов, я летів))
01:00 Прибув до точки призначення, потрібно було в черзі простояти… Ох як це було не легко, стімить шо лева, щоб якось відволіктись залип в телефон, добре що в фб лента новин безкінечна)
1:30 Додому вирішив йти пішки, +пробило на поговорити. Весь шлях проговорив по тел. думки формуються надзвичайно швидко, язик не вивалює.
2:00 ДІм… стім не попускає, з якою лінню я зазвичай прибираю квартиру… НО! не з таким фєном, з великим задоволенням вилизав всю квартиру до блиску.
2:30 Сідаю за комп, потрібно готувати білети до екзамену. Хватило мене буквально на пару хвилин, просто анріал сконцентруватися на чомусь одному… на компі не знайшов нічого цікавого…
3:00 Стандартний вигул собаки 30хв, розтягнувся на 1год.+ при кінці прогулянки відчуваю що починає спадати ефект.
4:30 Ефекти спали, настрій погіршився, фізичне виснаження
висновок
Амфетамін чудовий, але суто для фізичної активності, для роботи/навчання потрібне щось лайтовіше. Кур’єру окрема подяка, майстер своєї справи.
Ейфорія/Cтім 20/80
Робота магазину 9/10
Клад 10/10
Сама речовина 7/10
Вихід 7/10
дякую за увагу
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху