поліцейські затримали мешканця Рівненщини за підозрою у розповсюдженні психотропів.

phalloides

Местный
Регистрация
1 Апр 2021
Сообщения
5,820
Реакции
5,353
a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

У Львові поліцейські затримали мешканця Рівненщини за підозрою у розповсюдженні психотропів
23-річного мешканця одного з сіл у Рівненській області, який тимчасово проживав у Львові в орендованій квартирі та реалізовував психотроні речовини «Альфа-PVP» та «амфетамін» шляхом «закладок», викрили оперативники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з співробітниками відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1.
Правоохоронці провели комплекс оперативних заходів в результаті яких викрили зловмисника. Його затримали, коли він саме розклав «закладки» із психотропною речовиною «Альфа-PVP», які поліцейські вподальшому виявили та вилучили.

Також, під час санкціонованого обшуку в помешканні, в якому проживав зловмисник, поліцейські вилучили більше 40 готових «закладок» із психотропною речовиною «Альфа-PVP», та понад 40 готових «закладок» із амфетаміном, електронні ваги, сліп-пакети, грошові, виручені від незаконної діяльності, а також інші речові докази.
Усе вилучене скеровано на експертне дослідження. Вартість виявлених психотропів за цінами «чорного ринку» становить близько 50 тисяч гривень.

Зловмисника затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк до восьми років.
 
Последнее редактирование:
Уже второй оттуда пойман. Что-то они расслабились
 
Уже второй оттуда пойман. Что-то они расслабились
[наверное] просто сейчас все шопы переехала на запад украины, и во львова сейчас прилично так работы нужно осуществить работникам полиции. хах.
 
Сейчас вообще проблематично кладменам работать я думаю. Эти комендантские часы и более внимательные жители делают много препятствий
 
Сейчас вообще проблематично кладменам работать я думаю. Эти комендантские часы и более внимательные жители делают много препятствий
очень опасно, я думаю гораздо безопаснее работать отправщиком.
 
Сейчас вообще проблематично кладменам работать я думаю. Эти комендантские часы и более внимательные жители делают много препятствий
конечно курам щас тож тяжко
что за них говорить,если я клад забирал приобритённый,клад был поднят в касание,просто я само место нашол не сразу и мешкался по месту(не более пол минуты) и то люди вышли,я уже ушодил),но всё равно быстро вышли(
 
конечно курам щас тож тяжко
что за них говорить,если я клад забирал приобритённый,клад был поднят в касание,просто я само место нашол не сразу и мешкался по месту(не более пол минуты) и то люди вышли,я уже ушодил),но всё равно быстро вышли(
я бы сказал очень тяжко.
 
есть такое,я вообще хз как они так рискуют
наверное им очень сильно нужны были деньги, и других вакансий кроме "закладчика" для них не существовало. закладчики в принципе не так уж и много зарабатывают,чтобы в данное время настолько рисковать.
 
Последнее редактирование:
Назад
Сверху