1. Форум RCClub объявляет набор в команду ПроТестеров.

Оплата $5 за трип-репорт, приоритетное получение пробников, официальный статус «ПроТестер» и другое.

Подробности

Скрыть объявление
  2. Всем продавцам Форума RCClub бесплатно предоставляется собственный рекламный торговый раздел, веб-сайт автопродаж и неблокируемый Telegram бот!

Возможность круглосуточно семь дней в неделю принимать оплаты EasyPay, GlobalMoney, WEX, EXMO, BTCU.biz, Qiwi, Bitcoin, Litecoin и выдавать адреса покупателям без участия оператора!

Как получить статус продавца?

Скрыть объявление
  3. RCClub первый Форум, который запустил денежное вознаграждение пользователей за общение!

Мы платим за сообщения, за написание трип-репортов, за публикацию полезной информации и авторского текста, за приглашение новых активных пользователей и магазинов, мы дарим бонус за регистрацию, и не останавливаемся на этом!

Общайтесь и зарабатывайте!

Подробности

Скрыть объявление

Киев  Одесса  Отправки Hornless Unicorn Shop - Шишки, Конопляне печиво

Тема в разделе "Проверенные продавцы Украины", создана пользователем HornlessUnicorn, 26 сен 2020.

1. dobro1vv

dobro1vv Пользователь

Симпатии:
    13
    Ну что друзья Бинго!))
    Покупаю здесь шишки с прошлого года, ну кладов 100 наверное уже... цена нравится, качество нравится, оператор очень нравится.. есть с чем сравнивать как никак
    Так вот есть тут замануха, якобы каждый 10 клад будет с меткой + подарочек, честно говоря после стольких покупок думал, что если не развод, то наверное забыли просто про этот нюанс уже.
    А сегодня, забираю клад и на упаковке наклеечка))) скинул фото с телегу и ура, это тот самый джек пот!))

Лошадка, процветания твоему делу!)

Dubasik6 и HornlessUnicorn нравится это.
  2. HornlessUnicorn

HornlessUnicorn Продавец Проверенный

Симпатии:
    48
    Друзі, я шукаю кур'єра у Київ

От зараз прямо критично треба

Різко зросли продажі, а один із кур'єрів ще за місяць попередив, що планує звільнятись от-от, бо відкриває свій магазин

Раптом хто хоче спробувати пишіть мені у приват @Hornless_Unicorn

3. WoW

WoW Местный ПроТестер

Симпатии:
    524
  4. Stephan

Stephan Новичок

Симпатии:
    1
    Якість супер рекомендую)
    --- Сообщения объединены, 22 июл 2021 ---
    Якість супер рекомендую)
    --- Сообщения объединены, 22 июл 2021 ---
    Все нрав рекомендую)) якість

HornlessUnicorn нравится это.
  5. HornlessUnicorn

Симпатии:
    48
    Я досі дуже шукаю кур'єра у Київ! Та й в Одесу теж:)

Всім привіт всі готові кладики ВЖЕ В БОТІ.

Відтепер роздрібні клади реалізовуються лише через мого бота

@Hornless_Unicorn_bot

Я й надалі буду відповідати, буду підказувати по боту, але, як бачите, це відбувається із затримками

Бот ще буде дороблюватись, в тому числі перекладатись

Тим не менш вже зараз він справний та інтуїтивно зрозумілий

Зараз там доступні способи оплати через Глобал24 та Куна-код

Приємного користування

X-3-Y-6 нравится это.
  6. X-3-Y-6

X-3-Y-6 Местный

Симпатии:
    107
    В телеге дай рекламку

7. Cheshskiy

Cheshskiy Новичок

Симпатии:
    2
    Всем привет!
    С магазином знаком уже около года.
    Вкусный ассортимент, приятные цены (несколько методов пополнения), куры - умнички, своей работой однозначно заслуживают чаюху)
    Клады по стелсу и недалеко от метро.
    Но основное преимущество магазина его владелица)
    Всегда поможет найти клад, да и не только. Не раз входила в мою ситуацию, за что ей спасибо и уважение!

8. Levak

Levak Местный

Симпатии:
    188
    Такое классное оформление ветки

9. Cheshskiy

Cheshskiy Новичок

Симпатии:
    2
    Просто хочу поблагодарить Единорожку за доверие и оперативное решение незначительных проблем)

В данном магазине вас никто не станет швырять, клиентов ценят.
    Обязательно разберутся в случае возникновения проблем.

10. NaviStan

NaviStan Новичок

Симпатии:
    1
    Здравствуйте я по сути уже очень давно пользуюсь услугами данного магазина и не только вшоке а безума от него никаких проблем не было вообще и качество на уровне советую всем здесь точно не обманывают. Безрогий Еденорог ето тот магазин где вес, цена,и качество на лучьше сочетаюца. Всем советую попробовать хоть раз и вы останетесь с ним навсегда.
    --- Сообщения объединены, 13 авг 2021 ---
    Всем советую здесь вас не обманут ето точно ни на весе не на качестве ето я вам гарантирую и цена просто супер.

11. HornlessUnicorn

Симпатии:
    48
    Та вже давно ж даю... І в бот навіть вписала вже, що шукаю кур'єра :(

12. Arianas

Arianas Пользователь

Симпатии:
    12
    Хорошие Шишки)

13. Danil09899

Danil09899 Новичок

Симпатии:
    1
    качество клада:
    местоположение клада подобрано очень оптимально, снял в касание.
    качество товара: внешний вид, вкус и запах радует глаз(4/5); эффект тоже не разочаровал(5/5).
    всем доволен, советую приобрести и убедиться во всём самому!

14. briarel

briarel Новичок

Симпатии:
    3
    купую тут уже понад два з половиною роки й досі не знаю кращого шопа))) клади ідеальні: безпалєвні знімаються просто миттєво плюс поряд із метро а не в єбєнях
    операторка дуже привітна й завжди йде назустріч просто моє сердечко-любов :cherryblossom: а після того як нещодавно додали бот автопродажу рівень зручності взагалі космічний став

оце зараз якраз почалися місячні я страдаю як собака але травичка єдинорожки рятує вже третій день)

15. HornlessUnicorn

Симпатии:
    48
    Ого, вперше за своє життя бачу, щоб шоп хвалив інший шоп :)
    Дякую:D

16. Olneth9

Olneth9 Новичок

Симпатии:
    1
    Хочу оставить свой отзыв о работе магазина. Для меня это один из лучших шопов по Киеву, так как каждый день обновляют клады и всегда есть нужные мне районы. Цена и качество тоже в порядке, я быстро прикуриваюсь, поэтому беру разные сорта. Самое главное, что сейчас есть бот и можно максимально быстро замутить, это я люблю больше всего

17. HornlessUnicorn

Симпатии:
    48
    ‍♀ ДУЖЕ ШУКАЮ КУР'ЄРІВ У КИЇВ
    Можна і без досвіду, всього навчимо

‼️ У НАС ЛИШЕ ШИШЕЧКИ ТА ПЕЧИВО З НИХ ‼️
    Це порівняно безпечна ніша - за два роки роботи магазину нікого з моїх кур'єрів не упіймали

Тут мене вже давно знають, як чесну та лояльну дівчину, будь-хто підтвердить
    Магазинчику от 26 серпня 2 рочки

Так от, зараз вже дуже багато роботи, а попит все росте, тож потрібен ще хоча б 1, а краще 2 кур'єри

Депозит від 1300грн (для мінімальної роботи), потім можна збільшити його із Вашої зарплати щоб працювати, а отже й заробляти більше

Також можна і без початкового депозиту, але тоді це буде за документами, хоч я і дуже не люблю знати таку інформацію... Краще все ж цілковита анонімність, чи не так?)
    В разі роботи за документами, надалі можна буде так само зібрати депозит із заробітної плати та працювати вже на повну

У нас є дві можливості працювати кур'єром: 1). із фасуванням, та 2). без фасування. Із фасуванням зп, звісно ж, більша. Та й це зручніше буде Вам

На даний момент, враховуючи завантаженість, при відповідному депозиті, Ваша заробітна плата буде становити 2000-3000грн на день при роботі на 3 станціях метро в день (можна брати і більше).
    Також є бонуси для працівників

Хто б хотів, чи може знає знайомих, хто має бажання попрацювати на благо честному травкабізу, то була б вельми вдячна

Я лояльна, стараюсь допомагати усім працівникам чим можу, йти на зустріч, та й загалом ставлюсь до будь-кого не як до "ресурсу", а як до партнера
    Можете й самі переконатися, якщо не вірить

Пишіть мені у приват, якщо цікаво: @Hornless_Unicorn
    --- Сообщения объединены, 24 авг 2021 ---
    ☄ МИ ПРАЦЮЄМО В ОСНОВНОМУ ГОТОВИМИ КЛАДАМИ ☄

Чому наша система краща за систему "гарячих кладів" (які у нас теж є, та теж оплачуються 100-200грн/клад та більше), якою користуються більшість магазинів?

1⃣ ‍♀ Система "гарячих кладів" марудніша... ‍♀
    Замість того, щоб, ⚡️коли Вам зручно⚡️, скинути, умовно, 30 кладів на 3 станціях метро по 60-80-100грн і потім ⛹‍♂бути вільними⛹‍♂ до кінця дня, треба сидіти більше, чи менше прив'язаними до місця, бо ж раптом замовлять ще, зриватись із місця заради кількох кладів...
    ‍♀‍♀ Хіба не простіше скинути +2-3 клади на станції, на якій вже працюєте, та отримати ті ж гроші, при цьому не витрачаючи свій час на поїздку/ очікування ще одного замовлення? Тим паче, що, якщо у район, де Ви працюватимете в той день, замовлять ще й "гарячий клад", то Вам його теж видадуть для роботи.

2⃣ ‍♀ "Велика кількість нєнаходів" - міф, який наводиться, як мінус системи готових кладів - у нас не працює! ‍♀
    У наших кур'єрів рівень ненаходів знаходиться на рівні 0.7-1%!
    Не заперечуватиму, що серед готових кладів ненаходів більше, ніж серед "гарячих кладів", але у нас цей рівень мінімальний, адже ми, в тому числі, стараємось не класти більше, ніж розберуть за день. Та й серед "гарячих кладів" є ненаходи.

3⃣ Більша кількість кладів - більша заробітна плата
    Хто із Вас, як покупець, стикався із обіцянкою зробити клад протягом 2 годин у визначеному районі, а отримали клад через 4 години у зовсім іншому?
    ‍♀‍♂ У нас такої проблеми ніколи немає, адже кладики вже готові! ‍♀‍♂
    Навіть наші "гарячі клади" робляться, хоч і, зазвичай, протягом дня, але про це ⏱завчасно⏱ повідомляється замовнику.
    ‍❤️‍ Задоволений покупець - буде брати ще! А отже буде рости і Ваш заробіток! ‍❤️‍

4⃣ Значно більший початковий депозит для "гарячих кладів"

5⃣ ♾ Наші готові кладики можуть забирати цілодобово ♾
    Адже наш бот автопродажів ніколи не спить, а отже й кладів будуть забирати більше

18. HornlessUnicorn

Симпатии:
    48
    Кладики в Одесі вже є, хоч і досі з перебоями :(

Уііі, із Днем Народження нас

буду радувати Вас подарунками

26.08.2019 був створений цей магазинчик

Уявляєте? Вже два роки!

За ці два роки ми з вами усіма пережили дуже багато, як хорошого, так і поганого, було багато злетів та падінь, як би шаблонно це не звучало

Я дуже-дуже-дуже вдячна кожному з Вас, що, попри всі труднощі та невдачі, ви мене підтримуєте, мотивуєте працювати й надалі ставати кращою! ❤️

Без вас та вашої підтримки, любі мої, я б так довго не протрималась Ви - найкращі покупці, яких тільки можна було б побажати!

Дякую, що ви є

На День Народження ж прийнято робити подарунки, чи не так?

Так оооот, від сьогодні кожен з Вас до свого замовлення (від 5г!) отримає у подарунок унікальну люльку миру ручної роботи із єдинорогом

Їхня кількість, хоч і достатня, але все ж обмежена Кожна з них - унікальна

Зроблені вони із бамбуку чудовою творчою людиною
    Я завжди дуже заздрила людям із такими золотими руками!

Він також виготовляє різні фігурки, сопілки, оберіги, малюнки, фрески та багато-багато іншого

Якщо комусь цікаво було б замовити щось унікальне й символічне для себе, чи своїх рідних, то можете звернутися до @Hornless_Unicorn і я все передам нашому Майстру

plotniynapas, Dubasik6 и Bunny нравится это.
  19. Bunny

Bunny Местный ПроТестер

Симпатии:
    965
    Просто не хватает слов, вот это подход к своей работе :thumbsup:

HornlessUnicorn и Dubasik6 нравится это.
  20. Yarikmad

Yarikmad Новичок

Симпатии:
    2
    Трип репорт на шишку White Widow от селлера БЭМ(@Hornless_Unicorn)
    Клад 8-10(было видно свёрток сразу как подошёл)
    Место 7-10,за жилыми домами,много окон
    Шиш:10-10! Отлично пролечены и безумно пахнут
    Для моего очень высокого толлера хватило 1-й плотной банки что бы почувствовать расслабление в первые 10 мин,а за ним тяжёлый индичный стоун,который унес меня из этого мира
    @Hornless_Unicorn ТОП селлер шишек в Украине за адекватную на то цену!!!!