чудова Amnesia Haze від Простоквашино

  • Автор темы Bloodformercy
  • Дата начала
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
B

Bloodformercy

Гость
Продавець: Простоквашино
Тестер: хлопець 190/90 22 роки
Речовина: Шишки Amnesia Haze
Вага проби: 1г
Толерантність: середня (курю 2-3 рази в тиждень)
Кростолер: XTC за 5 днів до тесту
Спосіб отримання: клад
Дозування: 0.25
Пару слів про сервіс
Побачивши що відкрилися проби в магазина на новий стаф(Amnesia Haze по дуже привабливій ціні), вирішив запропонувати свою кандидатуру на пробу шишки, і вона була схвалена, списавшись з оператором в я був приємно здивований , через п’ять хвилин прилітає фотка з адресою, який знаходився в 15 хвилинах на транспорті від мого місця знаходження, за що оператору величезне людське спасибі.
Сам супорт в лиці при спілкуванні запам’ятався своєю доброзичливістю і досить відповідальним підходом тут точно 10/10
Зібравшись я вирушив на місце.Район хоч і людний але завітний клад розташований так що можна зробити все дуже швидко і непомітно, завдяки гарному опису пак був знятий в один дотик.
Упаковка зіплок + ізо + магніт, вже крізь цю упаковку я почав відчувати дивовижний запах.
Тепер трішки детальніше про сорт:
Amnesia Haze
ГЕНЕТИКА: Amnesia Haze
Генотип :Гібрид (Sativa 70% Indica 30%)
Середній рівень ТГК: 22% КБД : 1-1,5%
Нагороди : Cannabis Cup 2004 1-місце, Cannabis Cup(Sativa Cup) 2014 1-місце
ОСНОВНІ ЕФЕКТИ:
1. Радість
2. Ейфорія
3. Піднесення
4. Енергійність
5. Релаксація
МЕДИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:
1. Проти депресії
2. Проти стресу
3. Від болю
4. Від втоми
5.Відсутність апетиту
НЕГАТИВНІ СТОРОНИ:
1. Cушняк
2. Сухість в очах
3. Параноя
4. Запаморочення
5. Тривога
Смак:
1. Цитрус
2. Лимон
3. Землянистий
ДОЗУВАННЯ : 0.25 (2 напаса)
Тест
Тестив вдома після робочого дня. Кинув в гріндер близько 250мг, шишки сухі і зручно кришаться,навіть аж занадто. Засипаю в напас половину і приступаю до «водних процедур», куряться легко, приємний цитрусовий запах. Палю другу і відразу ж розумію, що сильно досить стльно прикурює, хоча в відгуках всі казали що шишки середньої сили.
00:10 Відчувається приємний хай ефект (обм’як в кріслі) робити нічого не хочеться, посмішка на все обличчя ,всі негативні думки мене покинули, появився невеликий прилив сил і водночас емоційна врівноваженість. Я думаю це саме нотки сатіви дають себе знати.
0:30 Наступні пів години нічого не мінялося, майже. Я слухав музику. Спілкувався з друзями в конфі. Було цікаво і забавно. Обговорювали той факт, що бонг куди краще ніж мокрий через який ми куримо зазвичай. Вірніше слово кращий тут не підходить. Він просто сильніший як на мене. Все таки ну сатівні тут хвилі сто пудів. Мені не лінь встати ні в яку секунду.Я весело провожу час. На фоні грає чудова музика я включив соньку і гта, параленьно відповідаю другзям в конфі, як не дивно жарти так і сипляться в моєму виконані.
1:00 Я в принципі запам’ятав час, але в такому накурі не просто встежити. Не подумайте у мене не було прям катастрофічно -неконтрольовано — вбивчий стан. Я був просто накурений від душі і для душі. Час пролітав незамітно в голові робились дивні речі, деколи сміх наповнював квартиру.
Але я вважаю що курити треба завжди 3 настав час робити третій напас.Все по старій схемі, балкон напасік вогонь, полетіли))
1:30 Продовжуючи свій вечір лежачи на дивані і граючи соньку я розумію що голова настільки накурена що не можу цього робити. Вся втома після робочого дня спала нанівець, як ніби тільки прокинувся після гарного сну і день тільки почався. Настрій знову помітно набирає обертів. Сильний потік думок входить в голову, при цьому процес заняття будь-яким справою стає більш захоплюючим. Ейфорія не особливо яскраво виражена, але помітна. Бошки відмінно підходять для відпочинку в компанії, разтормошат і додадуть активності.
2:00 Переміщаюсь на кухню і починаю готувати вечерю) Готування поглинає процесом, і взагалі не важливо їв- би я це чи ні, просто захопився … тупняк в мисленні не помітні особливо, але ось фізично я більше походжу на лінивця) Але я можу, я сильний! Накриваю на стіл, включаю монітор і заліпаюююю … переймався сюжетом серіала ніби сюжетом власного життя і занурення було захоплюючим.
2:30 Ууух, як же круто смачно поїсти . Живіт роздутий, посмішка расстянута … А лінь вже сидить на плечах і каже тобі йти спати. Приліг на ліжко 15 хвилин почитав книгу і відправився в царство Морфея.
ВИСНОВОК:
Прокинувшись десь через пару годин були помічені деякі побочки у вигляді сушняка і легкого туману в голові але вони швидко пройшли хвилин через 20-30, висновок що я можу сказати про амнезію. Дуже хороші, сильні і довгі шишки не з таким сильним снодійним ефектом , що прямо рубає, можеш ще начебто міркувати,є приливи енергії, заставляють тебе посміхнутись і гарно провести час. Шишки мені сподобалися дуже, що я можу сказати про загальне враження. С
орт стане знахідкою для деяких пацієнтів медичного канабісу. Дозволяє геть забути про проблеми і зануритися в ейфорію, часом це може виявитися навіть занадто сильним. Якість продукції дуже сподобалась незважаючи на досить низьку ціну шишка достойна вашої уваги!
Дякую селлеру за виділену пробу і шанс протестувати ваш продукт!
Оцінки сервісу селлера.
Оперативність: 10 \ 10
Товариськість: 10 \ 10
Клад: 9 \ 10
Товар: 8 \ 10 (як для своєї цінової категорії дуже круто)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху