Прайс. Контакты. Описание.

є якісь скидки новорічні на шш?
 
Крутой шор
 
Добрый день. Хочу оставить, вой отзыв о магазине ChillyWilly. Уже далеко не в первый раз делаю там покупки и всегда магазин отличается качественным продуктом, оперативность и удобством доставки, вежливым и компетентный оператором. На этот раз заказ делала перед НГ и конечно же переживала, чтобы товар успели доставить к празднику. Так все и случилось. С момента оплаты до момента получения прошли всего сутки. Полученное, как всегда, на высоте.
Могу сказать, что это надёжный и ответственный поставщик.
Успехов вам и процветания. И большущее спасибо.
 
Беру тут вже більше року, магаз топ.
Є питання не по магазу. Прийшов сьогодні до поштампта — і побачив стрьомний білий duster на львівських номерах з двома хмирями всередені. Пройшов повз.
Чи хтось стикавсь с проблемами при отриманні? Дякую за коменти.
 
Беру тут вже більше року, магаз топ.
Є питання не по магазу. Прийшов сьогодні до поштампта — і побачив стрьомний білий duster на львівських номерах з двома хмирями всередені. Пройшов повз.
Вітаю. Завжди радимо, якщо обираєте поштомат - то це має бути поштомат в закритому приміщенні: підʼїзд, магазин, тощо. Щоб він не проглядався з вулиці. Якщо такої можливості немає - то краще відділення.
За вуличними поштоматами типу "біля АТБ" можуть слідкувати і просто напросто перевіряти всіх без вийнятку, хто отримує там будь-що.
 
Вітаю. Завжди радимо, якщо обираєте поштомат - то це має бути поштомат в закритому приміщенні: підʼїзд, магазин, тощо. Щоб він не проглядався з вулиці. Якщо такої можливості немає - то краще відділення.
За вуличними поштоматами типу "біля АТБ" можуть слідкувати і просто напросто перевіряти всіх без вийнятку, хто отримує там будь-що.
Золотые слова
 
CHiLLI WILLI рекомендую цей магазин, все на гарному рівні, сервіс, доставка, амфітомін як і обіцяли преміум якості, більш детально: заходить не агресивно, міміка обличчя контрольована, відходи від речовини мінімальні, як і обіцяли, вага гарна даже більша, приймайте відповідально) гарного дня!
 
Друзі, нам знову телеграм видалив акаунт(

Новий контакт оператора -
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.


Прохання розповсюдити серед друзів-клієнтів нашого магазину інфу. Дякую.

Сообщения автоматически объединены,

myaddress231 Да, скорее всего из-за жалоб конкурентов. Новый контакт выше.
 
Друзі, маємо приємні новини для любителів супер якісного канабісу!

Наявні сорти:

Mix One
Neon Sunshine
Primetime
100k
Garlic Budder
Apples & Bananas S1
Mix Two
Lazer Fuel
Black Patronus
Cosmic 22
Acid Wash
GMO × Ethos Cookies #16


Замовлення доступне від 50г.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
 
  • Like
Реакции: Buf
Друзі, маємо приємні новини для любителів супер якісного канабісу!

Наявні сорти:

Mix One
Neon Sunshine
Primetime
100k
Garlic Budder
Apples & Bananas S1
Mix Two
Lazer Fuel
Black Patronus
Cosmic 22
Acid Wash
GMO × Ethos Cookies #16


Замовлення доступне від 50г.
Посмотреть вложение 88206Посмотреть вложение 88207Посмотреть вложение 88208Посмотреть вложение 88209Посмотреть вложение 88210Посмотреть вложение 88211Посмотреть вложение 88212Посмотреть вложение 88213Посмотреть вложение 88214
Красота какая 👍 нормуль
 
  • Like
Реакции: Buf
Тусівка вітаю)
Топовий шоп. Все на рівні - якість, швидкість, стелс, оператор. Була проблема з доставкою - все порішали дуже швидко.
Рекомендую! :)
 
happy pig 85 Нарешті я тебе знайшов)))
Друзі, знаю цього селера вже більше 5 років. Асортимент, якість та обслуговування завжди на висоті. Після закриття мекки психонавтів не міг нікого знайти, та Чіллі залишив мені невеличкий місток, щоб я міг повернутись)
Платформа звична, зручна, мені все подобається!))) трохи пізніше зроблю замовлення)
 

Похожие темы

Назад
Сверху